Casting do radiaBaner FEFunkcjonalność i estetyka

17.10.18 r. Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

JM ks. dr hab. Stanisław Gulak Rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu ma zaszczyt zaprosić studentów, wykładowców i pracowników PPWSZ na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 17.października br. o godz. 10.00.

Uroczystość rozpocznie Msza Święta, w kościele św. Katarzyny, koncelebrowana przez JE ks. abp. Marka Jędraszewskiego, po której nastąpi przemarsz Społeczności Akademickiej i zaproszonych Gości pod Ratusz gdzie zostaną złożone kwiaty pod tablicą upamiętniająca Ojca Świętego Jana Pawła II.

Dalsza część wydarzenia będzie mieć miejsce w Auli PPWSZ w Nowym Targu. Uroczystość uświetni występ chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Oprac. DPiW