Bieg pod choinkęPielęgniarstwo dodatkoweWykłady akademickieFA projektBaner FE

13-14.10.18 r. Akademicki Puchar Polski na Narodowych Dniach Badmintona

Akademicki Puchar Polski na Narodowych Dniach Badmintona

Serdecznie zapraszamy na pucharowe rozgrywki podczas Narodowych Dni Badmintona, które odbędą się 13-14 października w Zakopiańskiej Hali Sportowej, przy ulicy Nowotarskiej 42 w Zakopanem.

Organizatorem wydarzenia jest Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu, którą wspiera Fundacja Narodowy Badminton.  Zgłoszenia zawodników przyjmowane są z Polski oraz krajów ościennych. Serdecznie zapraszamy również studentów, którzy uczestniczą w wymianie w ramach programu Erasmus+.

Turniej jest objęty Patronatem Honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a dzięki współpracy organizatorów z Zarządem Głównym Akademickiego Związku Sportowego został podniesiony do rangi Akademickiego Pucharu Polski.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmuje SĘDZIA GŁÓWNY:

Marek Krawczyk: marekkrawczyk@gazeta.pl; telefon 884 750 770

UCZESTNICTWO W TURNIEJU JEST BEZPŁATNE

Partnerami Narodowych Dni Badmintona są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO, PGE S.A., Urząd Miasta Zakopane oraz hotel  Nosalowy Dwór.

Więcej informacji o Turnieju można uzyskać na stronie internetowej Fundacji Narodowy Badminton