Dzień Otwarty 2018Baner FEPodyplomowe architekturaankieta 2018

Aktualności

16.03.13 - Konferencja „Źródła kultury regionu Małopolski - Podtatrze”

Konferencja „Źródła kultury regionu Małopolski - Podtatrze”

W dniu 18 marca 2013 r. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyła się konferencja „Źródła kultury regionu Małopolski - Podtatrze”. Konferencja skierowana była do osób, które poprzez różne formy działań realizowanych w ramach edukacji regionalnej,...

więcej »

13.03.13 - Program Erasmus - Studia i Praktyki w Europie

Program Erasmus- Studia i Praktyki w Europie Rekrutacja na rok 2013/2014 rozpoczęta! Zapraszam studentów i pracowników PPWSZ do składania wniosków!

więcej »

13.03.13 - Raport na 15-lecie Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych

Od 15 lat Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe są szansą na zdobycie wyższego wykształcenia i pracy. Znaczenia PWSZ nie sposób przecenić: działają tam, gdzie jedyną możliwością awansu społecznego jest bezpłatne studiowanie blisko domu. Obecnie 36 Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych to grupa licząca się w polskim krajobrazie edukacyjnym.

więcej »

12.03.13 - Współtworzenie nowego portalu turystycznego: otopodhale.pl

Firma Podhalańskie Centrum Dystrybucji "SALAMI" Sp.  Jawna, zaprasza studentów Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu do współpracy przy tworzeniu nowego portalu turystycznego: otopodhale.pl.

więcej »
1 ... 126 127 128 129 130

Zapowiedzi

V SENIORIADA - IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na V Ogólnopolską Zimową Senioriadę na Podhalu, która odbędzie się w dniach 26-27 lutego 2018 r. w Rabce-Zdroju pod honorowym patronatem Burmistrza Rabki – Zdroju, Starosty Powiatu Nowotarskiego, Prezesa Ogólnopolskiej Federacji...

więcej »

Zawody Narciarskie i Snowboardowe o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 1 marca 2018 roku (czwartek) na stoku „Długa Polana” w Nowym Targu odbędą się „Zawody Narciarskie i Snowboardowe o Puchar   Rektora PPWSZ w Nowym  Targu”

więcej »

Olimpiada Pielęgniarska im. Janiny Fetlińskiej

W dniu 27 lutego 2018r. w naszej Uczelni odbędzie się I etap IX Olimpiady Pielęgniarskiej dla naszych studentów.

więcej »

Konferencja naukowa "The Old Meets the New"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu, kierunek filologia angielska, ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji “The Old Meets the New”.

więcej »

Konferencja Naukowa „Wolność wartości – wartość wolności: aksjologia współczesności”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, organizowanej przez Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu, pt. „Wolność  wartości – wartość wolności: aksjologia współczesności”, która odbędzie się 11 maja 2018 roku w siedzibie...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »