Fundusze pielęgniarstwoDodatkowa rekrutacja 2017/2018Rekrutacja 2017Brama do PodhalaDrzwi otwarteppwsz

Aktualności

17.08.17 - Święto Wojska Polskiego w Groniku

Święto Wojska Polskiego w Groniku

Uroczyście świętowano Święto Wojska Polskiego w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym „Gronik” w Zakopanem. Wśród zaproszonych gości był ks. dr hab. Stanisław Gulak, rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

17.08.17 - Ksiądz Rektor na odpuście w Ludźmierzu

Ksiądz Rektor na odpuście w Ludźmierzu

Tysiące pielgrzymów wzięło udział w odpuście Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Uroczystą sumę koncelebrował abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

więcej »

09.08.17 - Młode Podhale z wyróżnieniem

Młode Podhale z wyróżnieniem

W ramach 48. Festiwalu Górali Polskich w Żywcu Młode Podhale wystąpiło z programem "Zielone świątki", za który otrzymało wyróżnienie: ukazanie tradycji zielonoświątkowych na Podhalu oraz sposób prezentacji tańca góralskiego.

więcej »

09.08.17 - Z ERASMUSEM W WIECZNYM MIEŚCIE

Z ERASMUSEM W WIECZNYM MIEŚCIE

Rzym to miasto pełne zabytków. Okazało się, że nawet 3 miesiące to zbyt mało, by zobaczyć wszystko. Dlatego radzę zaopatrzyć się w naprawdę dobry przewodnik lub  poświęcić trochę czasu na znalezienie rzetelnych informacji na temat rzymskich zabytków w Internecie.  Można...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 117

Zapowiedzi

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych uczestników projektu z FE

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych uczestników projekt współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego odbędzie się w dniu 29 września 2017r. w godzinach od 9.00-11.00 oraz 14.00-16.00

więcej »

Dodatkowa rekrutacja na studia PPWSZ

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu jeszcze nie zamyka drzwi ! Jeśli nie podjąłeś decyzji zapoznaj się z ofertą PPWSZ i dołącz w październiku do grona studentów. Zapraszamy na studia stacjonarne i niestacjonarne - REKRUTACJA ON-LINE.

więcej »

Legia Akademicka - edukacja wojskowa studentów

Legia Akademicka - pilotażowego programu szkolenia studentów – ochotników

więcej »

NOWY TARG - BRAMĄ DO PODHALA

W dniach 24 września - 1 października Instytut Nauk Technicznych- kierunek Architektura organizuje międzynarodowe warsztaty studenckie "Nowy Targ -Bramą do Podhala"

więcej »

Zostań dziennikarzem!

Interesuje Cię pisanie tekstów? Chciałbyś publikować?  Nie chowaj tekstów do szuflady! Zacznij przygodę z dziennikarstwem już dziś! Przyłącz się do zespołu redakcyjnego magazynu "RES", pierwszej oficjalnej gazety PPWSZ tworzonej przez studentów dla studentów! Napisz do nas:...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »