Dzień Otwarty 2018Baner FE

Aktualności

01.03.18 - Targi Edukacyjne w Rzeszowie

Targi Edukacyjne w Rzeszowie

Targi Edukacyjne w Rzeszowie Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu wzięła udział w rzeszowskich targach edukacyjnych, które odbyły się 27-28 lutego.

więcej »

28.02.18 - Konferencja Szkoleniowo-Integracyjna Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych

Konferencja Szkoleniowo-Integracyjna Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych

Konferencja Szkoleniowo-Integracyjna Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych.

więcej »

26.02.18 - Podhalańska w Warszawie – targi edukacyjne

Podhalańska w Warszawie – targi edukacyjne

Podhalańska w Warszawie – targi edukacyjne 29. edycja Salonu Maturzystów organizowana przez Perspektywy miała miejsce w Warszawie. Stolica gościła maturzystów z Mazowsza, samej Warszawy a nawet z Pomorza.

więcej »

23.02.18 - Podziękowanie od Anny Paluch Posłanki na Sejm RP

Podziękowanie od Anny Paluch Posłanki na Sejm RP

Podziękowanie od Anny Paluch Posłanki na Sejm RP. Rektor dr hab. Stanisław Gulak, prof. nadzw., otrzymał podziekowanie od Anny Paluch Posłanki na Sejm RP za wsparcie i pomoc poczas organizacji VI Memoriału Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 132

Zapowiedzi

KONFERENCJA NAUKOWO SZKOLENIOWA PT: PROBELMY TRANSPLANTOLOGII NA PODHALU

NSTYTUT NAUK O ZDROWIU KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO ZAPRASZA NA KONFERENCJE NAUKOWO SZKOLENIOWĄ PT: PROBELMY TRANSPLANTOLOGII NA PODHALU

więcej »

III Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Podróżowanie - pasja i sposób na życie"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Podróżowanie – pasja i sposób na życie”, która...

więcej »

Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Zagrożenia a profilaktyka w obszarach zdrowia"

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Nowoczesne strategie ochrony i promocji zdrowia”, która odbędzie się 21 maja...

więcej »

Dzień Otwarty 2018

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 19 marca 2018 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

Konferencja naukowa "The Old Meets the New"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu, kierunek filologia angielska, ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji “The Old Meets the New”.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »