Dzień Otwarty 2018Baner FE

Aktualności

22.02.18 - I Podhalańskie dyktando 2018

I Podhalańskie dyktando 2018

I Podhalańskie dyktando 2018 W PPWSZ odbył się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W I Podhalańskim dyktandzie pt. Niepodległe Podhale wzięło udział 17 studentów.

więcej »

13.02.18 - VI Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju

VI Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju

PPWSZ w Nowym Targu aktywnie rozpoczęło ferie zimowe biorąc udział w VI Memoriale im. Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Podhalańską Uczelnie, wraz ze studentami, reprezentował pan Rektor dr hab. Stanisław Gulak.

więcej »

13.02.18 - Polskie nazwy zwierząt. Studium historycznojęzykowe

Polskie nazwy zwierząt. Studium historycznojęzykowe

Dział Nauki i Wydawnictw uprzejmie informuje, iż ukazała się monografia naukowa "Polskie nazwy zwierząt. Studium historycznojęzykowe" autorstwa dra Krzysztofa Waśkowskiego.

więcej »

13.02.18 - KU AZS PPWZ w Nowym Targu na podium Mistrzostw Podhala w Futsalu

KU AZS PPWZ w Nowym Targu na podium  Mistrzostw Podhala w Futsalu

W dniu 11.02.2018r. drużyna KU AZS PPWSZ w Nowym Targu brała udział w Halowym Turnieju w Piłce Nożnej im. Stanisława Korczyka o Puchar Burmistrza Miasta Nowego Targu i Mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 132

Zapowiedzi

KONFERENCJA NAUKOWO SZKOLENIOWA PT: PROBELMY TRANSPLANTOLOGII NA PODHALU

NSTYTUT NAUK O ZDROWIU KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO ZAPRASZA NA KONFERENCJE NAUKOWO SZKOLENIOWĄ PT: PROBELMY TRANSPLANTOLOGII NA PODHALU

więcej »

III Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Podróżowanie - pasja i sposób na życie"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Podróżowanie – pasja i sposób na życie”, która...

więcej »

Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Zagrożenia a profilaktyka w obszarach zdrowia"

Instytut Nauk o Zdrowiu oraz Dział Nauki i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Studenckich Kół Naukowych „Nowoczesne strategie ochrony i promocji zdrowia”, która odbędzie się 21 maja...

więcej »

Dzień Otwarty 2018

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 19 marca 2018 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

Konferencja naukowa "The Old Meets the New"

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu, kierunek filologia angielska, ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji “The Old Meets the New”.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »