Baner FELegia akademicka

Aktualności

18.08.17 - PPWSZ uczestnikiem Jarmarku Podhalańskiego

PPWSZ uczestnikiem Jarmarku Podhalańskiego

Podhalańska Uczelnia uczestnikiem XVII Jarmarku Podhalańskiego

więcej »

17.08.17 - Święto Wojska Polskiego w Groniku

Święto Wojska Polskiego w Groniku

Uroczyście świętowano Święto Wojska Polskiego w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym „Gronik” w Zakopanem. Wśród zaproszonych gości był ks. dr hab. Stanisław Gulak, rektor Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

17.08.17 - Ksiądz Rektor na odpuście w Ludźmierzu

Ksiądz Rektor na odpuście w Ludźmierzu

Tysiące pielgrzymów wzięło udział w odpuście Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Uroczystą sumę koncelebrował abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

więcej »

09.08.17 - Młode Podhale z wyróżnieniem

Młode Podhale z wyróżnieniem

W ramach 48. Festiwalu Górali Polskich w Żywcu Młode Podhale wystąpiło z programem "Zielone świątki", za który otrzymało wyróżnienie: ukazanie tradycji zielonoświątkowych na Podhalu oraz sposób prezentacji tańca góralskiego.

więcej »
1 ... 4 5 6 7 8 ... 120

Zapowiedzi

O mukowiscydozie dla studentów

Instytut Nauk o Zdrowiu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu (PPWSZ) oraz Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą (PTWM) zapraszają na Konferencję Naukową pn.: Mukowiscydoza - Rehabilitacja - Sport. To już druga konferencja organizowana w ramach...

więcej »

Spotkanie informacyjne związane z Legią Akademicką 23.XI.2017r.

Wszystkich zainteresowanych Legią Akademicką zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 23 listopada o godzinie 11.00 w sali T 2.33. 

więcej »

Zaproszenie na Zaduszki na „Poduszkach” 23.XI.2017 r.

Zaduszki na poduszkach. Spotkanie odbędzie się 23. XI. 2017 r. o godzinie 15.00 w Sali T 1.42. Chętnych, do wzięcia udziału w Zaduszkach na „Poduszkach”, prosimy o przyniesienie ze sobą poduszki.

więcej »

Ponowne wybory przedstawicieli studentów do Senatu i Kolegium Elektorów

Informujemy, że w dniu 23 listopada 2017 roku odbędą się ponowne wybory przedstawicieli studentów do Senatu i Kolegium Elektorów. Prezydium prosi o obecność Radę Studentów, Starostów wszystkich kierunków z każdego roku w sali konferencyjnej za szklanymi drzwiami budynku Tatry...

więcej »

Zapraszamy na spotkanie ze światowej klasy specjalistami w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości

Zapraszamy  Studentów, wykładowców i pracowników Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu na spotkanie ze światowej klasy specjalistami  w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości Best practices: practical steps entrepreneurs and innovators should take to...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »