Fundusze pielęgniarstwoRekrutacja 2017Magisterskie anglistyka rekrutacjaBrama do PodhalaDrzwi otwarteppwsz

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

Dodatkowa rekrutacja na studia PPWSZ

Główna tura rekrutacji na studia już za nami. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu jeszcze nie zamyka drzwi ! Jeśli nie podjąłeś decyzji zapoznaj się z ofertą PPWSZ i dołącz w październiku do grona studentów. Zapraszamy na studia stacjonarne i niestacjonarne - REKRUTACJA ON-LINE.

Szczegółowych informacji o rekrutacji udziela Dział Nauczania i Spraw Studenckich Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ
pokój nr 223, 223a, 224

telefon: (18) 26 10 712,  (18) 26 10 702  lub  (18) 26 10 740
e-mail: dn@ppwsz.edu.pl

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia są zobowiązani do zarejestrowania się w systemie eKandydat oraz złożenia kompletu wymaganych dokumentów: od  3 sierpnia do 21 września 2017r.

Warunki i tryb rekrutacji na pierwszy rok studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich
w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu – tutaj http://www.ppwsz.edu.pl/dla-kandydata.html

UWAGA: kandydaci na studia są zobowiązani do jednoczesnej rejestracji elektronicznej oraz złożenia wymaganych dokumentów rekrutacyjnych.

Przyjmowanie dokumentów o przyjęcie na studia: budynek główny (Rektorat), II piętro w pokoju nr 223, 223a, 224 w dniach:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00