wielkanoc 2019Legia akademickaFA projektBaner FE

Dyżury pracowników

dr hab. Paweł Bielawski 

 sala T3.29

1.03.2019 godz. 9.00-10.

24.03.2019 godz. 10.30-11.30

11.04.2019 godz. 13.00-14.00

27.04.2019 godz. 12.15-13.15

16.05.2019 godz. 15.45-16.45

31.05.2019 godz. 16.30-17.30

14.06.2019 godz. 10.30-11.30

 

dr Paweł Zamora

sala T3.29

26.02. godz. 14.00-15.00,

8.03 godz. 14.00-15.00,

29.03 godz: 14.00-15.00,

14.04 godz. 14.00-15.00,

15.04 godz. 14.00-15.00,

10.05 godz 14.00-15.00,

7.06. godz 14.00-15.00.

 

dr Dorota Kuder

 sala T3.29

poniedziałek 13.00-14.00

10.03 9.30-10.30

14.04 8.45-9.45

13.05 14.00-15.00

16.06 10.30-11.30

 

dr Tomasz Jedynak

sala T3.29

24 luty godz. 13.00 – 14.00

24 marca godz. 14.00 – 15.00

29 marca godz. 19.00 – 20:00

12 maja godz. 13.00 – 14.00

26 maja godz. 13.00-14.00

 

 dr Piotr Kukuryk 

sala T3.29 

 31.03 9.40-10.25

14.04 13.00-13.45

16.04 16.30-17.15

7.05 16.30-17.15

 

dr Agnieszka Wałęga 

sala T3.29

14.04: 13.00-14.00

26.04: 15.00-15:45

10.05: 15.00-15:45

 

dr Marcin Surówka

 sala T3.29

14.03 - 17.30

22.03 - 19.15

28.03 - 17.30

11.04 - 17.30

26.04 - 19.15

24.05 - 19.15

14.06 - 19.15

Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy
potwierdzający chęć przybycia na konsultacje

 

dr Krzysztof Jonas

sala T3.29

9.03 - 18.15 - 19.15

24.04 15.45 - 16.45

10.05 19.15 - 20.15

24.05 19.15 - 20.15

 

dr Konrad Stolarski         

sala T3.29

2019-03-09   15:45 – 16:45

2019-03-30  15:45 – 16:45

2019-04-13  15:45 – 16:45

 

mgr Paweł Milka 

sala T3.29

(dotyczy również praktyk
i staży)     

poniedziałek 15.30-16.30 

9.03 12.15-13.45 

14.04 18.00-18.30 

11.05  14.00-15.30 

2.06 13.00-13.30 

16.06 10.30-11.30 

 

dr Katarzyna Mikołajczyk  

sala T3.29

10.04, 24.04, 8.05 i 22.05
- 45 minut przed rozpoczęciem zajęć

   

dr Joanna Niżnik

sala T3.29

10.04 14.45-16.15

 

 

mgr Marta Ciemińska

wtorek - 15.00-15.45, sala T 1.30 

środa  - 9.00-9.45, sala T 3.01
niedziele (w terminach zjazdów) - 13.15-14.00 

 

mgr Jadwiga Laskowska

czwartki 10:00 do 10:45 sala 217G

 

mgr Bożena Bąk 

środy  8.40 - 9.40 sala T3.15

 

mgr Dominik Wieczorek

28.03.2019r. – 9:30-10:15
11.04.2019r. – 14:45 – 15:30
13.04.2019r. – 12:15 – 13:00
14.05.2019r. -   9:00-9:45
11.05.2019r. – 13:00-13:45
01.06.2019r. – 13:00-13:45
15.06.2019r. – 13:00-13:45

   

mgr Natalia Szopińska

poniedziałki 13:00 - 14.00 sala T2.20