Baner FEStudia dualneNowe kierunkiRekrutacja 2018Funkcjonalność i estetykakurs rysunku

Formularz zgłoszeniowy - Studia Dualne

Zapraszamy do współpracy w w ramach projektu pt.: "Studia dualne na kierunku finanse i rachunkowość — profil praktyczny".

Przedmiotem naszych działań jest poprawa, jakości kształcenia oraz wypromowanie kompetentnych i dobrze przygotowanych od strony praktycznej absolwentów, zdolnych do podejmowania i utrzymania pracy we współczesnych warunkach rynkowych i otoczeniu międzynarodowym.

Studia dualne (przemienne) na kierunku Finanse i Rachunkowość – profil praktyczny, proponowane w Podhalańskim Ośrodku Nauk Ekonomicznych w Nowym Targu – jednostce wspólnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, wyróżniają się tym, że w okresie 3-letniego) kształcenia w trybie stacjonarnym, student równolegle odbywa staże i praktyki zawodowe w zakładzie pracy w cyklu przemiennym: jeden okres np. tydzień/miesiąc uczestniczy w zajęciach dydaktycznych – wykładach, a drugi tydzień/miesiąc pracuje w zakładzie pracy/zakładach pracy (firmy, urzędy i inne instytucje otoczenia biznesowego).

Staż zawodowy realizuje się w wymiarze części etatu na podstawie umowy o pracę, zawartej pomiędzy studentem a przedsiębiorstwem zatrudniającym, w ramach której student otrzymuje wynagrodzenie finansowane przez uczelnię, a nie pracodawcę.

W przypadku chęci zgłoszenia przyjęcia na staż prosimy o podanie w treści wiadomości poniższego formularza nazwy i siedziby firmy oraz orientacyjnej ilości studentów, których zgłaszający może przyjąć na finansowane przez uczelnie staże/praktyki (miesięcznie).

*Przesyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem wiadomości przez formularz zgłoszeniowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Akceptuję Podhalańską Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Targu jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO).

(*)
(*)
(*)
(*) - pola wymagane