Rekrutacja 2018Baner FEStudia dualneNowe kierunkiFunkcjonalność i estetyka

Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 731
dos@ppwsz.edu.pl

III Podhalański Konkurs Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora w Nowym Targu - 11.06.2018 r.

Już po raz trzeci odbył się finał Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora w Nowym Targu. W tym roku konkurs, który odbył się 11 czerwca 2018 r. miał nową formułę. Najlepsi uczniowie wyłonieni podczas etapu szkolnego, który odbył się w marcu przystąpili do gry. Zawodnicy mogli wybrać pytania za 1, 3 lub 5 punktów z trzech kategorii: kultura, historia, różne.

Walka była wyrównana, ale ostatecznie najwyższą liczbę punktów i I miejsce zajął uczeń Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem Maciej Berezicki, miejsce II Paulina Pierwoła z I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, a miejsce III Anna Mendelowska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Oprac. i zdj. INHSiT