Baner FELegia akademicka

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

Informujemy, że Komisja Konkursowa nie przyznała pierwszej nagrody w Konkursie na projekt graficzny Witaczy Miasta Nowy Targ.

Wyróżnienie przyznano Pani Monice Sopata z Łącka.

W kategorii student PPWSZ w Nowym Targu przyznano nagrodę specjalną  Panu Michałowi Ptakowi z Czarnej Góry.

Wyróżnienie i nagrodę specjalną  w kategorii student PPWSZ wybrała Komisja Konkursowa składająca się z pracowników Urzędu Miasta Nowy Targ  i przedstawicieli PPWSZ w Nowym Targu.

Ze względu na użycie sylwetki hokeisty, elementów regionalnych i herbu miasta Urząd Miasta Nowy Targ postanowił przyznać dodatkową nagrodę - wyróżnienie  Panu Piotrowi Piszczkiewiczowi za szkic koncepcyjny w uznaniu użycia elementów charakterystycznych dla miasta.

Serdecznie dziękujemy  za przygotowane prace, a wyróznionym gratulujemy!

Nagrody dla wyróżnionych zostaną wręczone podczas najbliższej Sesji Rady Miasta Nowy Targ, tj. 29 maja 2017 r.

Prace konkursowe można obejrzeć w holu Urzędu Miasta Nowy Targ.

Źródło: Reporter   więcej z tej kategorii (Reporter)

Michał Ptak z Czarnej Góry Michał Ptak z Czarnej Góry
Piotr Piszczkiewicz Piotr Piszczkiewicz