Baner FELegia akademicka

Kontakt

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl

FB 

Mapy Google

NIP: 735-24-32-038
REGON: 492722404

Konto bankowe:
Bank Zachodni WBK
nr konta 91 1500 1487 1214 8003 3943 0000

 

Dziennik Podawczy

(18) 26-10-700
(18) 26-10-701

 

p. 308

III piętro

Fax

(18) 26-10-708

 

p. 225

II piętro

Rektor

(18) 26-10-720

rektor@ppwsz.edu.pl

p. 213

II piętro

Prorektor

(18) 26-10-711

rektorat@ppwsz.edu.pl

prorektor@ppwsz.edu.pl

p. 211

II piętro

Kanclerz

(18) 26-10-739

kanclerz@ppwsz.edu.pl

p. 309

III piętro

Zastępca Kanclerz

(18) 26 10 700 w. 306

zk@ppwsz.edu.pl

p.306

III piętro

Kwestor

(18) 26 10 704

kwestura@ppwsz.edu.pl

p. 244

II piętro

Biuro Rektora

(18) 26-10-720
(18) 26-10-711

rektor@ppwsz.edu.pl
rektorat@ppwsz.edu.pl

p. 211

II piętro

Pełnomocnik Rektora ds. międzynarodowych

(18) 26-10-700 w.207

zbigniew.wlosowicz@ppwsz.edu.pl

p.207

III piętro

Sekretariat Kanclerza

(18) 26-10-710

biuro.kanclerza@ppwsz.edu.pl

p. 308

III piętro

Dyrektor ds. promocji i współpracy regionalnej

(18) 26-10-700 w. 212

janusz.kurzyna@ppwsz.edu.pl

p.212

II piętro

Dział Promocji i Współpracy

(18) 26-10-727

promocja@ppwsz.edu.pl

promocja1@ppwsz.edu.pl

p. 242, p. 243

II piętro

Dział Nauki i Wydawnictw

(18) 26-10-737

nauka@ppwsz.edu.pl

p. 324

III piętro

Dział Nauczania

(18) 26-10-702
(18) 26-10-712
(18) 26-10-740

dn@ppwsz.edu.pl

p. 223, p. 223a, p. 224

II piętro

Radio Fala Podhala

(18) 26-10-700 w. 614

piotrekkuruc1@interia.pl

parter budynek "Tatry"

Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu

18 26 10 700 (w. 734)

zwfis@ppwsz.edu.pl

p. budynek "Tatry" 1.34

PONE

18 26 10 700 (w. 303)

środa nieczynne

 

p. 226

III piętro

SALA OBSŁUGI STUDENTA

INHSiT

TiR ,FA, FP

(18) 26-10-731

dos@ppwsz.edu.pl

p. 227

II piętro

INT

A, IŚ ,GP

(18) 26-10-728

dos@ppwsz.edu.pl

p. 227

II piętro

INOZ

 RM, P, K

(18) 26-10-733

dos@ppwsz.edu.pl

p. 227

II piętro

INOZ

 F

(18) 26-10-732

dos@ppwsz.edu.pl

p. 227

II piętro

INSTYTUT NAUK TECHNICZNYCH


Kierunek Architektura

(18) 26-10-729

int@ppwsz.edu.pl

p. 329

III piętro

Kierunek:
Inżynieria Środowiska
Kierunek:
Gospodarka Przestrzenna

(18) 26-10-730

int@ppwsz.edu.pl
iis@ppwsz.edu.pl

           p. 324

III piętro

INSTYTUT NAUK HUMANISTYCZNO – SPOŁECZNYCH I TURYSTYKI

Kierunek
Filologia Polska
Filologia Angielska

(18) 26-10-717

ih@ppwsz.edu.pl

p. 323

III piętro

Kierunek
Turystyka i Rekreacja

(18) 26-10-706

irit@ppwsz.edu.plKier

p. 330

III piętro

INSTYTUT NAUK O ZDROWIU

Kierunek
Pielęgniarstwo

(18) 26-10-726

ip@ppwsz.edu.pl

p. 430

IV piętro

Kierunek
Fizjoterapia

(18) 26-10-736

if@ppwsz.edu.pl

p. 424

IV piętro

Kierunek
Ratownictwo Medyczne

(18) 26-10-735

rm@ppwsz.edu.pl

p. 423

IV piętro

Kierunek Kosmetologia

(18) 26-10-735

ik@ppwsz.edu.pl

p. 423

IV piętro

ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu

(18) 26-10-700 w. 734)

 

zwfis@ppwsz.edu.pl

p. T 1.34

budynek tatry

Zamówienia Publiczne

(18) 26-10-709

zampub@ppwsz.edu.pl

p. 307

III piętro

Zaopatrzenie, zakupy

(18) 26-10-746

zaopatrzenie@ppwsz.edu.pl  

p. 304a

III piętro

Administrator budynku

(18) 26-10-744

budynek@ppwsz.edu.pl

p. 305

III piętro

Informatyka

(18) 26-10-743

informatyka@ppwsz.edu.pl

p. 302

III piętro

Konserwator

(18) 26-10-700 w. 301

 

p.301

III piętro

Kadry

(18) 26-10-705
(18) 26-10-725

kadry@ppwsz.edu.pl

p. 234

II piętro

Płace

(18) 26-10-707
(18) 26-10-722

place@ppwsz.edu.pl
place1@ppwsz.edu.pl

p. 241

II piętro

Kwestura

(18) 26-10-704
(18) 26-10-718
(18) 26-10-721

kwestura@ppwsz.edu.pl

p. 238, 236

II piętro

Kasa

(18) 26 10 703

kasa@ppwsz.edu.pl

p. 239

II piętro

Dyrektor Biblioteki

(18) 26-10-713

biblioteka@ppwsz.edu.pl

p. T 3.40

Czytelnia

(18) 26-10-714

czytelnia@ppwsz.edu.pl

p. T 0.33

Wypożyczalnia

(18) 26-10-715

wypozyczalnia@ppwsz.edu.pl

p. T 0.17

Erasmus

(18) 26-10-700 w.304

erasmus@ppwsz.edu.pl
 ppwsz.erasmus@gmail.com

p. 304

Portiernia Tatry

(18) 26-10-748

 

holl CDB

Portiernia Gorce

(18) 26-10-747

 

p. 011