Legia akademickawiosnaFA projektBaner FE

Michał Ptak laureatem nagrody publiczności w konkursie „Szkice architektoniczne”

Michał Ptak, student IV roku architektury Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, został laureatem nagrody publiczności w III edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkice architektoniczne”. Praca Michała zyskała również uznanie jury konkursu, które przyznało naszemu studentowi wyróżnienie. Nagroda została wręczona 9 lutego, w przedostatnim dniu targów BUDMA w Poznaniu.
Hasłem tegorocznej edycji „Szkiców” była „Orgia barw w przestrzeni”, uczestnicy mogli więc w swych kompozycjach użyć nieograniczonej ilości kolorów.
Konkurs od trzech lat towarzyszy targom BUDMA i skierowany jest do studentów szkół architektonicznych (publicznych i prywatnych) na terenie kraju, nadających tytuły inżyniera architekta lub magistra inżyniera architekta. Organizatorem „Szkiców architektonicznych” są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP.
Warto zauważyć, że jest to kolejny sukces studentów architektury Podhalańskiej Uczelni w tym konkursie, bowiem w ubiegłym roku wyróżnienie zdobył rysunek Marii Gwiżdż.

Serdecznie gratulujemy!

Oprac. DPiW