Wykłady akademickieBaner FE

Polki Folki 8 w Zakopanem z udziałem PPWSZ w Nowym Targu

W dniu 28 października 2018 roku w samym sercu Zakopanego w Nosalowym Dworze odbyła się VIII edycja Polki Folki - największego pokazu Mody Folk w kraju. Podczas tego prestiżowego wydarzenia studentki kosmetologii reprezentowały PPWSZ uczestnicząc w profesjonalnych warsztatach Nail Art.

Warsztaty organizowane były przez markę Słowianka Nails Trends - pioniera w szkoleniach oraz produktach z zakresu stylizacji paznokci. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora Pani Justyny Dadał, nasze studentki zdobywały doświadczenie, wykonując rozmaite wzory inspirowane elementami folkloru zarówno polskiego jak i ukraińskiego oraz rosyjskiego. Tego typu profesjonalne warsztaty zapewniają dobry start w karierze zawodowej przyszłego kosmetologa. Uczestniczki poznały najnowsze techniki stylizacji oraz folkowy styl zdobienia paznokci w praktyce. Warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, były bardzo ciekawe i szczegółowo prowadzone przez trenera, natomiast wiedza i doświadczenie zdobyte podczas tego wydarzenia dały mnóstwo korzyści i chęci do dalszej pracy naszym studentkom. Co więcej marka Słowianka Nails Trend ufundowała główne nagrody, wyłaniając trzy najlepsze prace spośród uczestniczek warsztatów. To był pracowity i wyczerpujący dzień, który dał nam mnóstwo satysfakcji i twórczej zabawy. Dziękujemy za doskonały instruktaż oraz pełen profesjonalizm!

oprac. Faustyna Kuros

zdjęcia: Ewelina Stożek