Legia akademickawiosnaFA projektBaner FE

PPWSZ DLA SZKÓŁ

Wykłady akademickie 2018/2019

Wykłady dla szkół średnich W ramach szeroko rozumianej współpracy Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu przygotowała szeroki zakres wykładów skierowany do uczniów szkół średnich. Nasi wykładowcy opracowali tematykę zajęć w zgodzie z podstawą programową obowiązującą w roku szkolnym 2018/2019. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zaproszenia nas do swojej placówki. Prelekcje realizowane są nieodpłatnie.

więcej »

Dzień Otwarty 2018

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną do  udziału w Dniu Otwartym Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, 19 marca (PONIEDZIAŁEK), w godzinach od 9.00 do 14.00.

więcej »

Dzień Otwarty w 2017

Dzień Otwarty PPWSZ w Nowym Targu - relacja 

więcej »

Zwiedzanie uczelni

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane lub indywidualne osoby do zwiedzania nowoczesnej uczelni Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.  Po uczelni oprowadzają pracownicy Działu Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu. Prezentujemy zaplecze dydaktyczne obejmujące 2 budynki o łącznej powierzchni: 17 tyś. m². Przybliżony czas zwiedzania dla grupy wynosi 40 min. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie: 18 266 727 ...

więcej »