Bieg pod choinkęPielęgniarstwo dodatkoweWykłady akademickieFA projektBaner FE

Rekrutacja do projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” na specjalności FILOLOGIA ANGIELSKA NAUCZYCIELSKA I TŁUMACZENIOWA rozpoczęta!

Rekrutacja do projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” na specjalności FILOLOGIA ANGIELSKA  NAUCZYCIELSKA I TŁUMACZENIOWA rozpoczęta!

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu ogłasza rekrutację do projektu „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” - IV nabór w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu studenci drugiego roku studiów I stopnia oraz studenci pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia PPWSZ w Nowym Targu kierunku filologia specjalności filologia angielska nauczycielska i tłumaczeniowa będą uczestniczyć w programie rozszerzonych 6-miesięcznych praktyk zawodowych, realizowanych w okresie do 31 sierpnia 2019 roku.

W rekrutacji mogą wziąć udział instytucje, które spełniają wymagania określone w Regulaminie wyboru instytucji oraz  nauczyciele akademiccy spełniający wymagania określone w Regulaminie rekrutacji uczelnianych opiekunów praktyk.

Zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie organizacji studenckich praktyk zawodowych  do składania stosownych wniosków w Biurze projektu  (pok. 323, bud. Gorce) w terminie do 23 listopada 2018 r., do godz. 16:00 w zamkniętej kopercie, z dopiskiem  „Rekrutacja instytucji/ podmiotów chętnych podjąć współpracę w zakresie organizacji studenckich praktyk zawodowych - IV nabór”.

Wniosek, który nie wpłynie w wyznaczonym terminie, nie będzie podlegał rozpatrzeniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (18) 26-10-717 lub 795 137 430, oraz TUTAJ

Oprac. mgr Ewa Papierz-Łapsa