Baner FERekrutacja 2018Funkcjonalność i estetykakurs rysunku

Spotkanie JM Rektora PPWSZ w Nowym Targu dra hab. Stanisława Gulaka ze studentami

JM Rektor PPWSZ w Nowym Targu dr hab. Stanisław Gulak spotkał się ze studentami w celu podsumowania mijającego roku akademickiego.

W swoim przemówieniu, pan Rektor, dziękując wszystkim za rok akademicki 2017/2018 wyraził nadzieję, że studenci udający się na zasłużony odpoczynek będą w każdej wakacyjnej chwili pamiętać o tym, że są ambasadorami Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Rektor podsumował również Juwenalia i podziękował wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do tego by to wydarzenie mogło się odbyć. Wśród wymienionych osób oprócz studentów wyrazy wdzięczności skierował do pracowników Działu Promocji i Współpracy, Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu oraz działu Techniczno-Administracyjnego. Następnie wraz z panią mgr Danutą Wojdyłą, kierownik DPiW, wręczyli wyróżnienia i upominki studentom, którzy w sposób szczególny, cały rok angażowali się w życie Podhalańskiej Uczelni a swoją postawą i działaniami promowali jej ofertę edukacyjną.

Wśród w/w byli:

Marcin Fatla, Przemysław Kowalczyk, Piotr Kuruc, Marek Guarnera, Jakub Ficki, Agnieszka Szengera, Jolanta Dąbrowska, Mateusz Kowal, Justyna Biel, Karol Stołowski, Maria Szczęch, Krystyna Dżumbelak, Michał Lenart, Robert Maurer, Karolina Babicz, Marek Dzielski, Renata Drąg oraz Uczelniany Zespół Regionalny Młode Podhale.

Spotkania ze studentami to wydarzenie cykliczne zainicjowane przez JM Rektora PPWSZ w Nowym Targu.

Oprac. i zdj.: DPiW