Legia akademickaPielęgniarstwo dodatkoweFA projektBaner FE

Spotkanie w sprawie stołówki studenckiej

09.01.2019 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli studentów z właścicielką stołówki studenckiej. Podczas rozmów zostały poczynione ustalenia, które mają na celu uatrakcyjnienie oferty naszej stołówki. Zostało ustalone, że będą wprowadzone dwa rodzaje dań dnia (w tym jedno danie mięsne a drugie wegetariańskie) do wyboru. Menu zostanie poszerzone o nowe pozycje takie jak: zupy, sałatki i makarony. Właścicielka stołówki wyraziła również chęć przyjmowania „zamówień specjalnych” na życzenie indywidualnego klienta. Takie zamówienia można składać bezpośrednio do pracowników stołówki.

Dodatkowo przedstawiciele studentów stworzą ankietę internetową, której celem będzie ustalenie propozycji dań, które studenci życzyliby sobie zakupić w stołówce. Ankieta zostanie przesłana do starostów każdego roku, którzy są zobowiązani do przekazania jej wszystkim studentom.

Oprac.: DPiW