Rekrutacja 2018Baner FEStudia dualneNowe kierunkiFunkcjonalność i estetyka

Zapowiedzi

Światowy Dzień Zdrowia 2017 Depresja - porozmawiajmy o niej.

Konferencja Światowy Dzień Zdrowia 2017 26 kwietnia 2017 r.  

więcej »

Dzień Otwarty 2018

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 19 marca 2018 roku w godz. 9.00-14.00.

więcej »

Marek Prawda gościem PPWSZ

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z panem Markiem Prawdą Dyrektorem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, które odbędzie się 31 marca br (piątek) o godz. 12.00 w s. T 1. 39, budynek Tatry.

więcej »

Nowoczesne technologie w nauczaniu języków obcych

Bezpłatne seminarium metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego w Instytucie Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu

więcej »

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

Wyniki konkursu na projekt graficzny "Witaczy" Miasta Nowy Targ

więcej »

Zaproszenie na spotkanie z dr hab. inż. Markiem Doktorem

MBP w Nowym Targu i PPWSZ w Nowym Targu zapraszają na spotkanie z dr hab. inż. Markiem Doktorem, które odbędzię się  17 marca (piątek) br. o godz. 17.00  w czytelni MBP, al. 1000- lecia 37. Prelekcja pt. " Peru - znane i mniej znane". 

więcej »

Godny Cas. Obrzędy świąt Bożego Narodzenia na Spiszu, Orawie i na Podhalu

Jezusa narodzonego syćka witajmy, Jemu po kolyndziy dary razem oddejmy…   Zapraszamy na wspólne kolędowanie. Gospodarzem koncertu Godny Cas jest zespól Młode Podhale, działający przy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu. Obrzędy świąt Bożego Narodzenia pięknie zaprezentują zespoły Czardasz z Niedzicy, Orawiacy z Lipnicy Wielkiej oraz Młode Podhale. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ, oraz...

więcej »

Dołącz do duszpasterstwa akademickiego

Dołącz do duszpasterstwa akademickiego. Spotykamy się w każdą środę o godz. 17 w Sali T1.33 Weź ze sobą przyjaciół i poznaj moc płynącą od Boga.   Opracowanie:   DPWiMKZ.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 40