Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE

10.05.19 r. Konferencja „Jak razem podnieść efektywność kształcenia w Polsce o 30 %, czyli o doradztwie zawodowym praktycznie”

Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki oraz firma INSPIRE Sourcing Sp. J. serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję naukową:

nt. „Jak razem podnieść efektywność kształcenia w Polsce o 30 %, czyli o doradztwie zawodowym praktycznie”.

Konferencja odbędzie się 10 maja 2019 r. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu przy ul. Kokoszków 71, godz. 10.00 w Auli Głównej (budynek Tatry).

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli placówek edukacyjnych i władz powiatów, dyrektorów szkół, nauczycieli pełniących funkcję doradców zawodowych, pedagogów i psychologów szkolnych. Głównym celem konferencji jest podniesienie poziomu doradztwa zawodowego we współpracy pomiędzy szkołami podstawowymi, średnimi i wyższymi oraz rynkiem biznesowym.

Interaktywna forma i udział ekspertów z dziedziny nauki, edukacji i biznesu pozwoli na uwspólnianie podejścia do wyszukiwania talentów wśród dzieci i młodzieży. Eksperci zwrócą uwagę na znaczenie diagnozy predyspozycji osobowościowych oraz to jak ważne jest kształtowanie środowiska wspierającego ich rozwój. Wykażą znaczenie pewności siebie w sukcesie edukacji oraz wpływ jaki mamy na kształtowanie poczucia własnej wartości uczniów.

Wierzymy, że znaczenie jakości doradztwa zawodowego, praktyczne rozwiązania sprawdzone w biznesie zachęcą do udziału Państwa

Konferencja objęta została Honorowym Patronatem Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, ks. płk (r) dr hab. Stanisław Gulak, prof. nadzw.

W sprawach programowych i organizacyjnych proszę o kontakt - Katarzyna Klimczak +48 500 175 311, katarzyna.klimczak@inspire-szkolenia.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie liczby pracowników z danej placówki, którzy wezmą udział w spotkaniu.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału do dnia 19 kwietnia 2019 roku przesyłając powyższe dane na adres: irit@ppwsz.edu.pl

Do pobrania: program konferencji

Opracowanie: INHSiT