Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE

„Turniej piłkarski na zakończenie roku akademickiego”

W dniu 12. czerwca, w ponad 30 stopniowym upale studenci oraz członkowie KU AZS PPWSZ rozgrywali turniej na boisku piłkarskim przy obiekcie sportowym  „Hala Gorce”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11:00 i trwała dwie godziny. Do rywalizacji zgłosiły się trzy drużyny, każda z nich rozegrała po dwa mecze – systemem każdy z każdym.  Na koniec turnieju zostały rozegrane rzuty karne oraz dekoracja najlepszych drużyn.

Zwycięzcą turnieju został zespół przedstawicieli 2 roku turystyki -  BARDACHA, 2miejsce przypadło KU AZS PPWSZ  a na 3 miejscu podium uplasowała się drużyna reprezentująca kierunek – SPORT.

Najlepszy zawodnik turnieju- Michał Fiedor

Najlepszy Bramkarz- Tomasz Bryniarski

Serdeczne podziękowania dla Władz uczelni za możliwość przeprowadzenia imprezy oraz udzielenie wsparcia finansowego.