Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE
Szybki kontakt

Koordynator Programu Erasmus:
Agnieszka Czajkowska

Zastępca koordynatora:
Bożena Bąk

 pok. 337
e-mail: erasmus@ppwsz.edu.pl
international@ppwsz.edu.pl
            tel. +48 18 26 10 700 w. 337

Rok akademicki 2018/19

Dyżury w semestrze zimowym
Poniedziałek / Monday: 09.00-12.00   
Agnieszka Czajkowska
Środa / Wednesday: 09.00-13.00    Agnieszka Czajkowska
Czwartek /Thursday: 9.00-13.00   Agnieszka Czajkowska, Bożena Bąk
Piątek /Friday: 9.00-11.00    Bożena Bąk

Architektura


 Kod Erasmus+: 0731 Architecture

 

Nazwa uczelni

Osoba kontaktowa

Kod Erasmusa 

 

Selcuk University

 (Turcja)

Prof.dr. Saban Calis

erasmus@selcuk.edu.tr

TR KONYA01

Instituto Politecnico

de Braganca

 (Portugalia)

Sylwia Solczak Melo

sylwia@ipb.pt

P BRAGANC01

Universita degli Studi

di Enna “Kore”

 (Włochy)

Marinella Muscara

kiro@unikore.pl

I ENNA01

La Escuela de ArteDiez

 (Hiszpania)

Pilar Capelastegiu

erasmus@artediez.es

E MADRID57

école nationale supérieure d'architecture de Nantes

 (Francja)

Nathalie Aknin  nathalie.aknin@nantes.archi.fr

F PARIS319

Univerista Degli Studi di Treiste

 (Włochy)

Angela Alessio

mobilita.incoming@amm.units.it

TRIESTE01

Univerdidade da Beira Interior

(Portugalia )

Doutor Paulo Jorge da Silva Almeida

socrates@ubi.pt

P COVILHA01

Universita di Sassari

(Włochy)

Barbara Silveri

bsilveri@uniss.it

I SASSARI01

Universidad Del Pais Vasco/ Euskal Herriko Unibertsitatea

( Hiszpania )

Marta Barandiaran

directora.internacional@ehu.es

 

E BILBAO01

Süleyman Demirel Üniversitesi

( Turcja )

Prof. Dr. Tufan BAL,

erasmus@sdu.edu.tr

TR ISPARTA01

Università degli Studi del Molise

( Włochy )

Coordinator: Prof. Silvio Garofalo, email: Silvio.garofalo@unimol.it, International  Relation Officers: Loredana Di Rubbo, Margherita Di Paolo, Email: relazint@unimol.it, mdipaolo@unimol.it

I CAMPOBA01

Université de Mons

 Departmental Coordinator: Lydia Bollen

lydia.bollen@umons.ac.be

 B MONS21

Balikesir University

(Turcja)

 

Fahri Caki,

erasmus@balikesir.edu.p

cakifahri@yahoo.com

TR BALIKES01