Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE
Szybki kontakt

Biblioteka Uczelniana
Podhalańskiej Państwowej
Wyższej Szkoły Zawodowej
w Nowym Targu

 

Zadaj pytanie on-line

CZYTELNIA
telefon: 18 26 10 714
czytelnia@ppwsz.edu.pl 

 
WYPOŻYCZALNIA
telefon: 18 26 10 715
wypozyczalnia@ppwsz.edu.pl

Czytelnia

W tej zakładce Czytelnik znajdzie informacje na temat zasad korzystania z zasobów czytelni naukowej Biblioteki Uczelnianej PPWSZ.

Godziny otwarcia i kontakt

Czytelnia dostępna jest dla użytkowników sześć dni w tygodniu. Zakładka zawiera szczegółowe godziny otwarcia. KONTAKT - tel. 26 10 714 ; poczta e-mail: czytelnia@ppwsz.edu.pl

więcej »

Regulamin udostępniania zbiorów czytelni

Z zasobów CZYTELNI mogą korzystać studenci i pracownicy uczelni, a także osoby nie należące do społeczności akademickiej PPWSZ w Nowym Targu.

więcej »

Czytelnia ogólna - zasady użytkowania

Zbiory czytelni nie podlegają wypożyczeniu na zewnątrz, można z nich korzystać jedynie na miejscu. Prawo do korzystania ze zbiorów czytelni mają studenci i pracownicy Uczelni, a także osoby z zewnątrz (nie należące do społeczności akademickiej PPWSZ w Nowym Targu).

więcej »

Czytelnia czasopism

CZYTELNIA CZASOPISM ma charakter otwarty. Każdy czytelnik ma możliwość wolnego dostępu do półek, na których znajdują się tytuły aktualnie prenumerowane przez bibliotekę. Wydawnictwa czasopiśmiennicze podlegają wypożyczeniu prezencyjnemu (na miejscu w czytelni).

więcej »

Czytelnia regionalna

W CZYTELNI REGIONALNEJ gromadzone są książki, czasopisma, mapy, foldery, broszury i inne wydawnictwa dotyczące regionów szeroko rozumianego Podtatrza, m.in. Podhala, Orawy i Spisza. Każdy użytkownik ma możliwość wolnego dostępu do półek z regionaliami.  

więcej »

Czytelnia komputerowa

Prawo do korzystania z komputerów mają pracownicy i studenci PPWSZ w Nowym Targu, jak również osoby niezwiązane z Podhalańską Uczelnią. W czytelni komputerowej znajduje się 12 stanowisk wyposażonych w komputery z dostępem do Internetu, w tym kabiny multimedialne, przygotowane do pracy ze zbiorami audiowizualnymi.

więcej »