Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE
Filologia Angielska I stopnia

Sekretariat Kierunku
Filologia Angielska

ih@ppwsz.edu.pl
Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 731
dos@ppwsz.edu.pl

Dzień dziecka z filologią angielską 03.06.2017 r.

W dniu 3 czerwca 2017 r. studenci Filologii Angielskiej PPWSZ w Nowym Targu wzięli udział w miejskiej imprezie Dzień Dziecka promując uczelnię i zachęcając dzieci do nauki języka angielskiego. W Kąciku Malowania można było wziąć udział w konkursie rysunkowym MY FAMILY, pokolorować postacie z bajek i ozdobić twarz zabawnym malunkiem. Kolejną atrakcją były zabawy ruchowe dla dzieci i nauka piosenek w języku angielskim. Dzieci młodsze mogły także wysłuchać krótkich opowieści w języku angielskim, a starsze zagrać w ciekawe gry tematyczne. Przy pięknej słonecznej pogodzie każdy uczestnik znalazł moc atrakcji i miło spędził popołudnie z naszymi studentami.