rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FEbiblioteka

01.03.19 r. Dzień otwarty w PPWSZ w Nowym Targu

Dział Promocji i Współpracy PPWSZ w Nowym Targu pod Patronatem Honorowym Małopolskiego Kuratorium Oświaty, organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 1 marca 2019 roku w godz. 9.00-14.00

Wydarzenie to ma na celu promocję uczelni w środowisku szkół średnich i jest doskonałą okazją dla wykładowców i studentów do zareklamowania oferty edukacyjnej PPWSZ w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną do udziału w Dniu Otwartym Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Zgodnie z ideą Dnia Otwartego nasza Alma Mater szeroko otworzy drzwi wszystkich pracowni i laboratoriów, dając Państwu możliwość zapoznania z uczelnią, wykładowcami i studentami.

W programie mamy bogatą ofertę wykładów zgodną z podstawą programową dla szkół ponadgimnazjalnych, a także warsztaty i zajęcia pokazowe oraz prezentacje przygotowane przez studentów poszczególnych kierunków i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych.

W tym samym dniu na Uczelni będzie miała miejsce IV Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców organizowana przez Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowy program dnia otwartego  |  Program konferencji  |  Plakat