rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

ZASOBY CYFROWE

W tym folderze znajdziecie Państwo informacje na temat e-zasobów promowanych przez Bibliotekę oraz otrzymacie dostęp do zakupionych i nieodpłatnych źródeł wiedzy udostępnianych za pomocą oprogramowania HAN.

WYSZUKIWARKA NAUKOWA EDS

                

                                 Jak korzystać z wyszukiwarki?

EDS - instrukcja korzystania (skrócona)

EDS - instrukcja korzystania (rozbudowana)

 ***

- KLIKNIJ, ABY SKORZYSTAĆ Z ZAKUPIONYCH
PRZEZ PPWSZ W NOWYM TARGU E-ZASOBÓW:


 

 


                                                                                                                 

 

- KLIKNIJ, ABY SKORZYSTAĆ Z ZASOBÓW
WIRTUALNEJ BIBLIOTEKI NAUKI

       

   

  

* W celu dostępu do powyższych zasobów należy zalogować się wykorzystując dane służące do logowania w katalogu on-line Biblioteki; aby móc skorzystać z powyższych baz użytkownik powinien posiadać aktywne konto czytelnika w Bibliotece Uczelnianej.

Od kwietnia 2018 r. Biblioteka zaprzestała wydawania kodów PIN do czytelni on-line IBUK Libra. Dostęp do tej bazy jest możliwy za pomocą jednego loginu i hasła do wszystkich e-zasobów.


..................................................................................

Czasopisma w wersji elektronicznej

Kwartalnik Architektura Krajobrazu - Kwartalnik Architektury i Urbanistyki - Economic and Enviromental Studies - Problemy Pielęgniarstwa - Wiadomości Turystyczne - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

więcej »

Propozycje lektury on-line

Zachęcamy studentów naszej Uczelni do lektury e-publikacji do których linki podajemy w tym folderze oraz do odwiedzania stron internetowych, poświęconych zagadnieniom związanym z realizowanym przez nich kierunkiem studiów. ->>> Kliknij WIECEJ, aby zobaczyć nasze propozycje.

więcej »

Ibuk Libra 2019

Ibuk Libra 2019

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zakupiła dostęp do elektronicznych wersji publikacji w bazie IBUK LIBRA.

więcej »

Wirtualna Biblioteka Nauki

Wirtualna Biblioteka Nauki

Biblioteka PPWSZ w Nowym Targu została zarejestrowana w Wirtualnej Bibliotece Nauki, dzięki czemu Uczelnia posiada dostęp do naukowych baz danych (w tym kolekcji czasopism elektronicznych) Elsevier, Springer, Web of Knowledge oraz Ebsco.

więcej »

Małopolska Biblioteka Cyfrowa / Federacja Bibliotek Cyfrowych

Małopolska Biblioteka Cyfrowa / Federacja Bibliotek Cyfrowych

Małopolska Biblioteka Cyfrowa (MBC) oferuje dostęp do dziedzictwa kulturowego Małopolski oraz zabytków kultury narodowej, które przechowywane są w małopolskich bibliotekach. MBC to dotęp do ponad 80 000 publikacji bez wychodzenia z domu !

więcej »
1 2