rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Informacje o nas

Klub działa od 2005 roku i z roku na rok się rozwija. Jest to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu i chęciom studentów, jak również przychylności władz uczelni, które starają się pozyskiwać niezbędne środki pieniężne na działalność klubu.
 
Ideą klubu jest podnoszenie poziomu sprawności fizycznej wśród studentów, aktywne wykorzystanie czasu wolnego oraz promowanie PPWSZ w środowisku lokalnym. RECREO dlatego prowadzi systematyczne treningi, bierze udział w zawodach odpowiednich sekcji sportowych, angażuje się w organizację imprez sportowo – rekreacyjnych. 
 

Obecnie prężnie działają dwie sekcje- Piłki nożnej oraz Siatkówki.

Klub ma w planach powołanie sekcji unihokeja i koszykówki, jednak uzależnione jest to od ilości chętnych studentów. 

Aktualnie sekcja piłki nożnej bierze udział w Podhalańskiej Lidze Futsalu, a sekcja siatkówki przygotowuje się do Międzynarodowego Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Zarząd klubu planuje również zorganizować Turnirj Mikołajkowy piłki siatkowej i piłki nożnej w miesiącu grudniu.

Do klubu może należeć każdy chętny i spragniony ruchu student lub absolwent naszej uczelni. Zachęcamy do przyjścia na nasze treningi na Facebook’u „Klub RECREO- PPWSZ”.

  Link Facebook

 
Opiekunem klubu jest:  mgr Tytus Iwański
 

Zarząd Klubu

Prezes: Liszka Piotr

Zastępca: Zając Przemek

Skarbnik: Worwa Albert

Prezes sekcji piłka nożna: Suder Marcin

Prezez sekcji piłki siatkowej: Wartak Kinga