rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Kalos Kagathos - Konkurs Wiedzy o Kulturze Fizycznej i Olimpizmie

Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu

oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

mają zaszczyt zaprosić do rywalizacji w

„III Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy o Kulturze Fizycznej i Olimpizmie – Kalos Kagatos”.

Przedsięwzięcie ma na celu popularyzację wiedzy tematycznej i jej sprawdzenie w konkursowej rywalizacji. Konkurs ma charakter dwuetapowy. Finał odbędzie się w auli Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zapoznania się z regulaminem.

Materiały do pobrania dla startujących:

1. Błyszczący Sterowiec

2. Karta Olimpijska

3. Olimpizm dla każdego

4. Program finału konkursu

5. Wyniki 2018

Administratorem danych osobowych jest Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71, 34-400 Nowy Targ. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz.922) w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem konkursu oraz ogłoszeniem wyników. Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi udział w konkursie.