rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE z udziałem PPWSZ

W dniach 17-18 listopada 2018 w Expo Kraków odbył się 38. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Jest to kultowe wydarzenie w branży beauty, które z każdą edycją dynamicznie się rozwija, aby zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów z dziedziny kosmetologii.

Uczestniczkami tego wydarzenia były również Studentki z kierunku Kosmetologia, które przez cały weekend czerpać mogły mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. W programie tej edycji wydarzenia odbyło się aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych: Główna (kosmetologia, medical beauty, healthy aging), Biznes i komunikacja, Trychologia estetyczna, Podologia, Nails of the future, Make-up, Makijaż permanentny i Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty Masterclass – tym razem z zakresu biznesu, make-up’u i psychologii. Inspiracją dla  profesjonalistów oraz przyszłych kosmetologów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy, były premiery ciekawych książek oraz spotkań z ich  autorami.

Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE pokazują świat urody w przybliżeniu. Najświeższe trendy na rynku kosmetologicznym, innowacyjne produkty, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi prelegentami – to wszystko miały okazję zobaczyć i przeżyć nasze Studentki z PPWSZ.

Oprac. i zdj. Faustyna Kuros

Galeria zdjęć: