rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FEbiblioteka

telefon:18 26 10 731
dos@ppwsz.edu.pl

Kurs językowy dla słuchaczy UTW - podsumowanie roku 2016/2017

W roku akademickiemu 2016/2017 studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Targu uczęszczali na kursy języka angielskiego odbywające się w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowy Targu.

Kursy prowadzone były przez studentów II roku filologii angielskiej studiów stacjonarnych i niestacjonarnych specjalności nauczycielskiej w ramach współpracy z Uniwersytetem. Zajęcia prowadzone były w 3 grupach:

- TRUE BEGINNERS (poziom początkujący)

- FALSE BEGINNERS (poziom początkujący plus)

- PRE-INTERMEDIATE (poziom średnio-zaawansowany).

Prowadzenie zajęć z dorosłymi było doskonałym ćwiczeniem dla studentów zdobywających doświadczenie w pracy nauczyciela. Warsztaty były dostosowane do potrzeb studentów-seniorów, a mianowicie skupiały się głównie na komunikacji oraz słownictwie.

Każde zajęcia były obserwowane przez opiekuna praktyk pedagogicznych – mgr Annę Borkowską, która służyła pomocą w opracowaniu konspektów lekcji.

oprac.i zdj. Anna Borkowska