rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FE
Dla Studenta
Szybki kontakt

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

Beta Aktiv

Beta Aktiv jest niemiecką agencją zajmującą sie rekrutacją i zatrudnieniem polskich pielęgniarek/pielęgniarzy na rynku niemieckim. Firma ma siedzibe w Heidenheimie an der Brenz, na południu Niemiec. Dzięki osobistej obecności na rynku, współpracy z tutejszymi Urzędami Pracy, organizacjami takimi jak: Caritas, Diakonie czy DRK (Niemiecki Czerwony Krzyż) oraz slużbami medycznymi jesteśmy w stanie zagwarantować duży wybór ofert pracy.

Warunkiem uznania dyplomu pielęgniarki/pielęgniarza jest znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Biorąc pod uwagę fakt, że nie każdy pracownik włada językiem niemieckim na wymaganym poziomie firma oferuje dwa rodzaje zatrudnienia:

  • Jeżeli znajomość języka jest potwierdzona przez certyfikat B2 firma zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę/pielęgniarza. Wynagrodzenie będzie odpowiadałoosiągniętym już kwalifikacjom.
  • Jeżeli znajomość języka nie jest potwierdzona certyfikatem B2 oferujemy możliwość pracy na stanowisku pomocniczym. W tym czasie możemy zagwarantować dofinansowanie do kursów przygotowujących do egzaminu B2. Po pomyślnym zdaniu egzaminu z języka przeprowadzimy razem proces uznania Twojego dyplomu i przejdziesz na stanowisko wykwalifikowanej pielęgniarki/pielęgniarza.


Oferta pracy dla: