rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FEbiblioteka

Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 731
dos@ppwsz.edu.pl

Pierwsza edycja konkursu języka angielskiego BRAINSTORM - 14.12.2018 r.

W piątek 14.12.2018 odbył się na naszej Uczelni finał I Podhalańskiego konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych BRAINSTORM. Nad całością wydarzenia sprawowały pieczę jego organizatorki mgr W. Ostachowska oraz mgr A. Borkowska. Prowadzącymi konkurs byli studenci PPWSZ: Adriana Bielak, Dominika Blańda oraz Patryk Bachul. W konkursie wzięli udział uczniowie z 11 szkół podstawowych.

Uczestników przywitała Koordynator Kierunku Filologia, Specjalność Filologia Angielska mgr Ewa Papierz- Łapsa.

Konkurs miał formę testu pisemnego, w którym uczniowie mogli wykazać się wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych, oraz umiejętnościami z zakresu słownictwa i gramatyki języka angielskiego.

Miło nam poinformować, iż zwycięzcami zostali:

1 miejsce Maria Nałęcz-Kęszycka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu

2 miejsce Viktoria Kulec, Szkoła Podstawowa w Łopusznej

3 miejsce Anna Starczowska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

Nagrody rzeczowe, w tym kurs języka angielskiego w szkole językowej Languagehouse, wręczyli uczniom Prorektor ds. studenckich i kształcenia,dr Krzysztof Trochimiuk oraz Pan Łukasz Abramek, dyrektor szkoły języków obcych Languagehouse.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tegoż konkursu. Dziękujemy nauczycielom języka angielskiego szkół podstawowych za tak liczny udział ich podopiecznych i liczymy na dalszą współpracę w kształceniu językowym dzieci i młodzieży.

Oprac. mgr W. Ostachowska, mgr J. Laskowska

Galeria zdjęć <PRZEJDŹ>