rekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE

Uwaga przyszli studenci – łączymy pasję z nauką! Aplikuj już dziś!

Uwaga przyszli studenci – rekrutację czas zacząć! Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych wiedzy kandydatów, gotowych poszerzać swoje horyzonty. W tym roku oferta Uczelni została wzbogacona o dwa nowe kierunki: dziennikarstwo oraz dietetykę. Nie warto zwlekać - marzenia o wyższym wykształceniu, dobrej pracy i rozwoju osobistym są w zasięgu ręki!

3 czerwca w roku akademickim 2019/2020 został uruchomiony nabór na 14 kierunków, takich jak architektura, bezpieczeństwo narodowe, dietetyka, dziennikarstwo, finanse i rachunkowość, filologia angielska, fizjoterapia, kosmetologia, gospodarka przestrzenna, pielęgniarstwo, praca socjalna,  ratownictwo medyczne, sport, turystyka i rekreacja. PPWSZ we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, oferuje również studia prowadzone w jednostce wspólnej Podhalańskim Ośrodku Nauk Ekonomicznych na kierunku: finanse i rachunkowość, uzyskując dyplomy obu Uczelni.

Ponadto Uczelnia oferuje studia drugiego stopnia – magisterskie na 6 kierunkach: architektura, filologia angielska, fizjoterapia, kosmetologia, pielęgniarstwo oraz turystyka i rekreacja.

Dlaczego PPWSZ w Nowym Targu?

Uczelnia dysponuje nowoczesną bazą lokalową, główny kampus zajmuje aż 1,5 ha powierzchni. Wysoki poziom kształcenia zapewnia 201 nauczycieli akademickich, w tym 25 profesorów, 21 doktorów habilitowanych i 84 doktorów, głównie praktyków w swoich dziedzinach. W obiekcie Uczelni mieści się m.in. 31 nowoczesnych laboratoriów i pracowni, 9 sal wykładowych oraz ogromna aula, mogącą pomieścić jednorazowo 600 osób. W tym roku otwarto ponadto Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, na wyposażenie którego Uczelnia pozyskała 2,5 mln zł. Studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu mają możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w warunkach do złudzenia przypominających te panujące w prawdziwej sali szpitalnej.

Wśród dwóch tysięcy studentów PPWSZ w Nowym Targu znajdują się nie tylko obywatele Polski, mieszkańcy Podhala oraz innych regionów kraju, ale również żacy m.in. z Austrii, Litwy, Włoch, Portugalii, Ukrainy, Rosji i Turcji.

Studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Studenci mogą wstąpić do licznych studenckich kół naukowych, Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu, stać się redaktorami Studenckiego Radia Fali Podhala oraz magazynu „RES” lub członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale.

Nie czekaj! Wspólnie połączmy pasję z nauką!

Więcej informacji:

www.ppwsz.edu.pl/dla-kandydata.html

oraz w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich  nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 724

e-mail:dn@ppwsz.edu.pl