rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca! Aplikuj już dziś!

Uwaga przyszli studenci – ruszyła rekrutacja uzupełniająca! Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otwiera ponownie swoje podwoje dla wszystkich spragnionych wiedzy kandydatów, gotowych poszerzać swoje horyzonty. W tym roku oferta Uczelni została wzbogacona o dwa nowe kierunki: dziennikarstwo oraz dietetykę. Nie warto zwlekać - marzenia o wyższym wykształceniu, dobrej pracy i rozwoju osobistym są w zasięgu ręki!

12 sierpnia w roku akademickim 2019/2020 został uruchomiony dodatkowy nabór: Więcej informacji: www.ppwsz.edu.pl/dla-kandydata.html

Rekrutacja uzupełniająca potrwa do 17 września 2019 r.

Dlaczego PPWSZ w Nowym Targu?

Uczelnia dysponuje nowoczesną bazą lokalową, główny kampus zajmuje aż 1,5 ha powierzchni. Wysoki poziom kształcenia zapewnia 201 nauczycieli akademickich, w tym 25 profesorów, 21 doktorów habilitowanych i 84 doktorów, głównie praktyków w swoich dziedzinach. W obiekcie Uczelni mieści się m.in. 31 nowoczesnych laboratoriów i pracowni, 9 sal wykładowych oraz ogromna aula, mogącą pomieścić jednorazowo 600 osób. W tym roku otwarto ponadto Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, na wyposażenie którego Uczelnia pozyskała 2,5 mln zł. Studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu mają możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w warunkach do złudzenia przypominających te panujące w prawdziwej sali szpitalnej.

Wśród dwóch tysięcy studentów PPWSZ w Nowym Targu znajdują się nie tylko obywatele Polski, mieszkańcy Podhala oraz innych regionów kraju, ale również żacy m.in. z Austrii, Litwy, Włoch, Portugalii, Ukrainy, Rosji i Turcji.

Studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Studenci mogą wstąpić do licznych studenckich kół naukowych, Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu, stać się redaktorami Studenckiego Radia Fali Podhala oraz magazynu „RES” lub członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale.

Nie czekaj! Wspólnie połączmy pasję z nauką!

Dział Nauczania i Spraw Studenckich  nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 724

e-mail:dn@ppwsz.edu.pl