rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FEbiblioteka

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

Staż w banku BOŚ Bank

Jesteśmy zielonym Bankiem. Cokolwiek robimy, pamiętamy o środowisku naturalnym. Nasi Doradcy od ponad 20 lat podpowiadają Klientom, jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej. Edukujemy, prezentujemy i promujemy wymierne korzyści z EKO rozwiązań.
Chcesz zdobyć doświadczenie w bankowości detalicznej? Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Lubisz kontakt z ludźmi? Żyjesz aktywnie i ekologicznie? Dołącz do naszej EKOdrużyny!
Praktykantów na płatny program stażowy w Banku Ochrony Środowiska S.A.
Miejsce praktyki: Nowy Targ
Na trwający pół roku, płatny staż zapraszamy osoby bez doświadczenia w sprzedaży, studentów ostatniego roku studiów lub absolwentów, dla których ekologia i ochrona środowiska jest tak samo ważna jak dla nas.
 pozytywna energia, uśmiech, zaangażowanie
 umiejętność budowania relacji z Klientami
 umiejętność pracy pod presją wyników
 gotowość do pracy z gotówką
 znajomość języka angielskiego
Warunki zatrudnienia
 unikalna szansa poznania specyfiki Banku i produktów bankowych przygotowanych z myślą o człowieku i środowisku
 wynagrodzenie i prowizję od sprzedaży na dobry start
 solidne szkolenia z zakresu produktów bankowych, technik i standardów sprzedaży oraz systemów operacyjnych i procedur; dodatkowo stały dostęp do różnorodnych szkoleń e-learningowych
 możliwość zatrudnienia w Banku po ukończeniu praktyk
 rozwój zawodowy wspierany przez Mentora – Dyrektora sprzedaży w regionie
 wymiar czasu pracy: pół etatu
Oferty należy przesyłać na wskazany poniżej adres wraz ze stosownym oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji w BOŚ S.A. z siedzibą w Warszawie Żelazna 32, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych /j.t. Dz. U. z 2016 r. poz. 922/ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: marcin.zapala@bosbank.pl
Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.