Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE
Dla Studenta
Szybki kontakt

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

oferta pracy na stanowisko Customer Service Professional w Shell

Treść ogłoszenia:

Znasz język niemiecki przynajmniej na poziomie B2? Dołącz do zespołu specjalistów Shell na stanowisko Customer Service Professional. Aplikuj i zaplanuj swoją indywidualną ścieżkę kariery pod okiem menedżera, w jednej z największych firm tego świata.

Zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami biznesowymi Shell,
  • Udzielanie informacji oraz wsparcie klientów w dokonywaniu transakcji,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów,
  • Współpraca z działami sprzedaży w różnych liniach biznesu w Niemczech oraz z działem finansów,
  • Oferujemy kontrakt 12 miesięcy,

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na oczekiwanie klienta,
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • Znajomość MS Office,

Korzyści

  • Możliwość pracy w firmie, która jest liderem branży energetycznej (jedna z największych firm na świecie według Fortune Global 500),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (m.in. Karta MultiSport),
  • Kursy doszkalające znajomość języków obcych,
  • Wyjątkowa kultura firmy, oparta na zaangażowaniu i współpracy,
  • Dynamiczny, międzynarodowy zespół i przyjazna atmosfera.