Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE

Praktyka zawodowa studia II stopnia

Opiekunowie dydaktyczno-wychowawczy praktyk studia II stopnia

dr n. med Anna Blak-Kaleta - rok I

dr n. med. mgr piel. Wioletta Ławska - rok II

Pokój 439
Telefon (18) 26 10 726 wew. 439

Godziny przyjęć: wtorek od godziy  16.00 - 17.00, czwartek od godziny 10.00 - 13.00

Regulamin praktyk i zajęc praktycznych

Celem praktyk jest systematyczne doskonalenie umiejętności zawodowych niezbędnych do świadczenia opieki pielęgniarskiej nad chorym hospitalizowanym  w wybranym oddziale specjalistycznym oraz kompetencji dydaktycznych oraz  w zakresie zarządzania w pielęgniarstwie.

Praktyka organizowana jest w specjalistycznych przedsiębiorstwach podmiotu leczniczego oraz w placówkach oświatowo - wychowawczych (szkoły, uczelnie medyczne).

Wymiar, zasady i forma odbywania praktyk

Praktyki trwają łącznie 160 godz. (4 tygodnie) w całym cyklu kształcenia zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Praktyki zawodowe mają przypisane 8 punktów ECTS.W ramach kształcenia praktycznego realizowane są efekty kształcenia w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych z wybranych zagadnień z zakresu nauk społecznych i z zakresu opieki specjalistycznej.

Wymiar i rodzaj praktyk zawodowych - studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne -od roku akademickiego 2012/2013

Rodzaj praktyki

I rok

II rok