rekrutacja 19/20nowe kierunkiAnkietaFA projektBaner FEbiblioteka
Dla Studenta
Szybki kontakt

ul. Kokoszków 71
34-400 Nowy Targ

e-mail: ppwsz@ppwsz.edu.pl
szczegółowe dane »

Projekt " Młodzi Proaktywni"

Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W Tarnowie przy ul. Krakowskiej 11 a działa Lokalna Pracownia Aktywności, zorganizowana przez Fundację Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI. Wspieramy młodych ludzi w znalezieniu wymarzonej pracy i wspomagamy ich rozwój zawodowy. Obecnie prowadzimy nabór do projektu Młodzi Proaktywni, objętego Patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy.Uczestnicy mogą liczyć na płatne staże, a także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach. Zapraszamy mieszkańców Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego, w wieku 18-29 lat,niepracujące, które nie uczą się w trybie dziennym (stacjonarnym).
Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 15.30-17.30. Tel: 579517630; 530593998,