AnkietaErasmusFA projektBaner FEbiblioteka

Dział Obsługi Studenta
telefon:18 26 10 731
dos@ppwsz.edu.pl

Romeo i Julia w I LO w Krakowie 27.04.2015 r.

27.04.2015 r. studenci Filologii Angielskiej pod opieką dr Ewy Paneckiej, mieli przyjemność zaprezentować  swój kierunek i całą społeczność PPWSZ  przed młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Krakowie. Spotkanie rozpoczęło się od świetnego anglojęzycznego wykładu pani dr Ewy Paneckiej, na temat brytyjskiej literatury za czasów Szekspira. Zwieńczeniem tego wydarzenia był występ studentów, którzy odegrali na deskach tamtejszej auli swoją adaptację „Romea i Julii”. Przedstawienie, którego kwestie wygłoszone były w oryginalnym języku Szekspira, zostało przyjęte z wielkim uznaniem.  Młodzież żywo zainteresowała się nowotarską Uczelnią, która dzięki kreatywności swoich wykładowców, łączy naukę języka angielskiego z rozwijaniem niebanalnych zainteresowań.

Oprac. Ewa Kościelniak

Zdj. Wojciech Zagrodzki