Ankietarekrutacja 19/20nowe kierunkiIntensywny kurs rysunkuEurostudentFA projektBaner FE

Spotkanie Noworoczne z udziałem Rektora PPWSZ prof. dr hab. n. med. Iwona Grysa

 4 stycznia 2014 r. JM Rektor PPWSZ w Nowym Targu prof. dr hab. n. med. Iwon Grys gościł na  spotkaniu noworocznym na specjalne zaproszenie Burmistrza Nowego Targu Pan Marka Fryźlewicza. Wśród przybyłych gości znaleźli się parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich z Wojewodą Jerzym Millerem na czele oraz Marszałkiem Markiem Sową, przedstawiciele władz lokalnych, duchowni oraz przedstawiciele biznesu.

Toast wznoszony na Nowy Rok tradycyjnie należał do Przewodniczącego Rady Miasta. Przewodniczący Paweł Liszka patrząc z nadzieją na rozpoczęty rok przypomniał, że właśnie w tym roku Miasto Nowy Targ oddaje do użytku kolejne inwestycje służące Mieszkańcom. To również rok wielkich rocznic, w tym pobytu bł. Jana Pawła II w Nowym Targu. Przewodniczący miasta życzył wszystkim mieszkańcom w imieniu władz oraz gościom, aby byli mocni poprzez te zdrowe rodziny, żyli miłością, która łączy i buduje więzy, życzył również dużo cierpliwości oraz życzliwości do drugiego człowieka, a także siły, odwagi i optymizmu w wyzwaniach jakie czekają nas w 2014 roku.

Spotkanie Noworoczne od kilku lat ma także cel charytatywny. Zbierane są pieniądze na wspomożenie leczenia małego Nowotarżanina Kubusia Nowaka, który urodził się bez gałek ocznych i jego dalszy rozwój musi być wspomagany specjalnymi ekspanderami zapobiegającymi zdeformowaniu główki. W tym roku udało się zebrać kwotę 9260 zł.

 

Źródło: UM Nowy Targ/ Piotr Rayski-Pawlik

Zdj.:  Zbigniew Krauzowicz

Galeria zdjęć: